KOSTYMVÄSKA, läder, märkta ellecieffe, Firenze Italia, sent 1900-tal.

Brunt läder. Skyddspåse. Längd tot ca 100, ihop vikt ca 50.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK