MATBORD, Skaraborgs Möbelindustri Tibro, 1960-tal.

Fanerat. Profilerad sarg. Längd 140 (250). Bredd 100. Höjd 72 cm. 2 skivor à 55 cm.

Skivor i något mörkare ton. Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK