Med lösa flaskor, 8 st på vardera sida. 4 borstar medföljer(placerade i fack på lådans båda sidor), Infällda bilder, dock tryckta. Längd ca 85, bredd ca 19, höjd ca 39 cm.
Bruksslitage, repor, bucklor och nagg. Delvis skadade etiketter på flaskor.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?