VÄSKA, Yves Saint Laurent, Paris, 1900-talets sista kvartal.

Svart mocca med detaljer i gulmetall. Invändigt mindre spegel. Märkt "YSL". Längd 12, bredd 4, höjd exklusive axelrem 10 cm.

Ställvis hårdare bruksslitage främst vid spegel.

Lähtöhinta
1 500 SEK