MATBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Bonad furu med svarvade ben. iläggsskiva. Diameter: ca 118 (+89 med ilägg.), Höjd: 77 cm.

Slitage, repor, avlutad, senare spel för skivor

Lähtöhinta
4 000 SEK