SKÅLAR, 3 st, glas, bla Vicke Lindstrand, Kosta.
1 signerad Colora, stämplad Vicke Lindstrand Kosta (längd 10 cm). 1 signerad LH 1005 och stämpelsignerad Vicke Lindstrand Kosta (längd 17 cm). 1 med veckad kant signerad Orrefors PU 3023 (längd 15,5 cm).
Den större med repor.