TORE JOHNSON, "Camping", silvergelatinfotografi.
I passepartout/mapp. Titel samt stämplad Tore Johnson Tio Fotografer á tergo. Bildytas storlek ca 26,5 x 20,5
Något gulnad baksida, smärre nagg. Fäst med tre bitar av tejp. På foto smärre tillverkningsdefekter av damm(vita märken). Delvis examinerad ur ram.