12 smörgåsgafflar. Längd 15.
12 smörgåsknivar. Längd 17.
4 smörknivar med smörhund. Längd 17.
Ej "Olga"Kaffeskedar 6 st. Längd 9. Silverhalt 830. Utländska stämplar.
Bruksslitage. Mindre anlupningar. Vikt inkl knivbladen.