August Jernberg

(Ruotsi, 1826-1896)
August Jernberg
(Ruotsi, 1826-1896)

AUGUST JERNBERG, olja på uppklistadduk på pannå, signerad.

Interiör från arbetsbod. Ca 26,5x31,5 cm.

Smuts, rispor, krackeleringar.

Lähtöhinta
2 500 SEK