DAMARMBANDSUR, Santos de Cartier, automatisk, guld och stål, 1990-tal.
Ristnummer 090782223. Or et Acier. Safir glas. Förgylld oktogonal urtavla. Knopp med safir. Safirglas. Armband med ledade länkar och viklås. Längd ca 19 cm.
Damklocka
Ej funktionstestad. Obetydligt bruksslitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?