Herrklocka. Quartzur. Datumvisning. Ref nr 9983021. Serienr 555512. Viklås. Med originaletui och kartong, garantibevis och extralås. Urtavlans diameter 36 mm.
Några repor. Skinnarmband med hårt slitage.