Kellot
389531

ARMBANDSUR, 18 k guld på stål, Admiral's Cup, Corum, 1990-talets mitt.

Herrklocka. Quartzur. Datumvisning. Ref nr 9983021. Serienr 555512. Viklås. Med originaletui och kartong, garantibevis och extralås. Urtavlans diameter 36 mm.

Några repor. Skinnarmband med hårt slitage.

Lähtöhinta
12 000 SEK