VÄSKOR, 2 st, Christian Dior, 1900-talets andra hälft.
Mindre väska i blå mönstrad canvas. Större väska i brun mönstrad canvas. Detaljer i skinn. Längd 29 respektive 28 cm.
Repor. Mässingsdetaljer med slitage. Slitage.