SKEDAR, 3 st, silver, olika mästare, Sverige 1700-tal. Bla Gustaf Stafhell, Stockholm 1773 och Arboga. Vikt 137 gr.

Råttsvansskedar. Längd ca 21 cm.

Hårt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK