LENNART JIRLOW, mapp med 3 färglitografier, samtliga sign, HC.
"Bourgade Francaise" innehållande tre färglitografier, "Un Soir au Café", "Le Pain Quitidien" och "Au Creux du Jardin". Bladstorlek 54 x 76 cm.
Obetydligt slitage. Skyddsmapp med slitage och repor.