Kellot
384567

HERRFICKUR, Polhem, boett 14k guld, 1900-talets början.

Boett diameter 5 cm. Skinnfodral medföljer.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre repor på urtavla. Liten buckla. Backstycke går ej att stänga helt.

Lähtöhinta
2 000 SEK