7 efterrättsskedar engelsk snäck, 4+1 teskedar gammal fransk, 2 matskedar gammal fransk, 2 efterrättsskedar snäck modell, matsked fiolskaft.
Monogramgravyr. Bruksslitage. Bucklor.