Garnityr omfattande collier, 1 par örhängen och brosch (collier längd 66 cm). Kedjelänk med hänge i form av äpple. Kedjelänk med hänge med svart sten. Kedjelänk med hänge stämplat Kautokeino.
Smärre slitage.