HANDVÄSKA, "Beverly GM", Louis Vuitton.
Monogram canvas med ljusbruna skinndetaljer. Guldfärgade metall beslag, spänne märkt "LV LOUIS VUITTON PARIS". En ficka utvändig. Fodrad i beige mocka, invändigt två fack varav ett för mobilen. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PAIS made in France". 33 x 13 x 19 cm.
Färgrester i ytterficka samt foder. Slitage, ställvis kraftig. Repor.