FIGURER, 4 st, the Flintstones, Joseph Lang & Co. Ltd, Hanna-Barbera Productions, Inc. 1962.

"Fred", "Wilma, "Barney" och "Betty". Samtliga etikettmärkta. I originalkartonger. Höjd 10-12,5 cm.

Smärre fläckar, nagg. "Betty" med lagning. Kartonger med slitage, fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK