MANSCHETTKNAPPAR SAMT RINGAR, 2 st, 18k guld, 1960-tal. Total vikt 43 g.
Manschettknappar, ett par, Kaplans, Stockholm, 1969, längd 2 cm. Klackring Roland Löf, Göteborg, 1967, storlek 21,5/68. Klackring, Stockholm, otydliga ålders- samt mästarstämplar, storlek 18/56.
Bruksslitage samt ringar med gravyr.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?