Båda quartz. Omega Seamaster, doublé, datum, ljusturtavla, stavindex, diameter 35mm, svart läderband. Zenith, stål, datum, tvåfärgad urtavla, diameter 35mm, brunt läderband.
Omega bakboett ej stängd, batteri saknas. Båda med slitage, repor, ej funktionstestade.