SKRIVSKÅP, Bruksbo, Mellemstrands, Norge, 1960-tal.

Jakarandafanerat. Skrivklaff med bakomvarande skrivinredning. Två lådor i ek. Längd 100, djup 45, höjd 117 cm.

Bruksslitage och stötmärken.

Lähtöhinta
2 500 SEK