PARTI FOTOBÖCKER, 3 st bl a Christer Strömholm, " Poste Restante", 1967.
Anders Petersen "Nära avstånd", Journal, Stockholm, 2002. Av Anders Petersen egenhändigt signerad.
Anders Petersen, "Fängelse", ETC/P.A. Nordstedts söners Förlag, Stockholm, 1984.
Christer Strömholm, " Poste Restante", P.A. Nordstedt & Söners Förlag, Stockholm, 1967.
Slitage."Poste Restante" saknar skyddsomslag. Ej fullständigt genomgångna.