MATSALSGRUPP, 9 delar. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
Ljusbeige, randdekor. Sideboard, L 182, B 44, H 81. Hörnskåp med vitrinöverdel, L 88, B 60, H 180. Bord L 140, B 100, H 73 samt 2 iläggsskivor á 55. 6 stolar med kopplat spjälknippe och klädda sitsar. Nycklar.
Obet slitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?