12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, 2 askfat, gräddkanna, 2 sockerskålar, cigarrettskål, ett part ljusstakar, uppläggningsfat samt uppläggningsskål.
Bruksslitage. Askfat med nagg. Ca 1/4 del, 2:a sort.