Av olika modeller. 7 moccaskedar, matkniv med blad i rostfritt stål, 3 uppläggningsskedar, 9 kaffeskedar, såsslev, 8 matskedar, uppläggningsbestick, bordsgaffel, 3 bordsskedar.
Bruksslitage, mindre bucklor, anlupet. Gravyr och monogram.