BYRÅER, 2 st, mindre modell, 1900-talets mitt.

En fanerad med valnöt och intarsiadekor, lådor. Längd 47. Djup 27. Höjd 66 cm. En fanerad med mahogny, 3 lådor, beslag av mässing. Längd 33. Djup 25. Höjd 75 cm.

Smärre repor. Sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK