Muut
376572

VAS, glas, Daum Nancy, Frankrike, 1920-tal.

Melerad glasmassa i blått med kraftig blästrad reliefdekor av fiskar och växter. Signerad DAUM NANCY FRANCE. Höjd 17,5 cm.

Obetydligt slitage, undertill repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK