Olika typer av bokband. Stort antal dubbletter för många år. Vissa årgångar med illustrationer.
Slitage, vissa band med skador/lagningar. Några få årgångar saknas. Främst gällande de tidigaste årgångarna fram till 1815. Ej genomgångna.