BARNBÖCKER, 6 st, bla "Lillebrors segelfärd" av Elsa Beskow, Stockholm 1926.

Även bla "Sagan om fiskarpojkens resa till det underbara slottet" av Erik Arosenius, Stockholm 1916, "Olles skidfärd" av Elsa Beskow. Illustrerade. Kartongband.

Slitage, fläckar, skador, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?