KISTA PÅ BEN, allmogestil, dat 1944.

Bemålad i polykrom dekor. Invändigt med lös bricka med fack. Utdragbar låda. Bredd 50 cm, djup 35 cm, höjd 61,5 cm.

Slitage. Färgbortfall. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK