Bemålad dekor, motiv av av ren med släde. Hål för montering på vägg. Höjd 52,5 cm, djup 25,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Färgbortfall. Skador. Dörr något löst monterad. Lås ej funktionstestad.