SILVERFÖREMÅL, 4 delar. Vikt ca 99 g.

1 par bägare, AF Hellman, Uppsala 1837. Höjd 5,5 cm. Tespindel, 1861. Längd 19 cm. Samesked, 1933. Längd 14 cm.

Bruksslitage. Tespindel med skada. Bägare med några bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK