Figuriner 3 st nefrit. Höjd 15-22. Skåla agat. Diameter 12. 2 sigill soapstone. Höjd -5. 2 stavar nefrit. Längd 13.
Slitage. Skador. Nagg. En figur kan ej stå upp.