SPEGEL med KONSOLBORD, "Harding", Nordiska Kompaniet, 1920-tal.

Björk. Spegelns krön med urnformad dekor. Fasetterat glas. Höjd 110. Konsolbord med välvd front. Rottingskiva. Svarvade ben. Bredd 70, Djup 32, Höjd 69.

Repor och nötmärken.

Lähtöhinta
2 500 SEK