Muut
362554

KAMIN, gjutjärn, Husqvarna, 1900-talets första hälft.

Grönt gods med reliefdekor i form av jugendmönster på sidan. Krön med handtag i kromat stål. Märkt Husqvarna. Bredd 32 Djup 45 Höjd 75.

Ej funktionstestad. Slitage. Krackelyr, skador. Anlupen.

Lähtöhinta
2 000 SEK