LILY WRANGEL CHRISTIE, olja på pannå, signerad o daterad 1896.
Föreställande Ingegerd Elisabeth (Gerda) Kjellgren, gift Friherrinna Falkenberg af Trystorps. 34x23 cm.
Smärre enstaka repa.