PARTI SILVER, 5 delar, mestadels GAB och C G Hallberg, 1900-tal. Vikt 495 g.

Bestående av 3 bägare, ett mindre fat samt sminketui med utländska stämplar. Höjd 5 - 12, diameter 6,5 respektive längd 11 cm.

Bruksslitage, anlupna. Sminketui med sprucken spegel.

Lähtöhinta
2 000 SEK