Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

SAMLING MEDALJER, 126 st, silver, "Medaljer från Världens Nationer". Total vikt ca 1638 g.

Officiell utgåva av Förenta Nationerna. I kuvert med stämplade frimärken. Originalschatull.

Schatull med smärre slitage.

Lähtöhinta
12 000 SEK