15 st teskedar, GAB;
5 st mindre teskedar, MGAB;
3 st udda teskedar;
7 st punchkoppar, GESON;
1 liten gaffel, GAB;
1 liten sked;
1 brevkniv, MEMA;
1 tång;
1 servettring.
Slitage, repor.