Tina
357373

GRÖTSKÅL MED LOCK, tenn, Johan Fredrik Werrenrath, Lund, verksam 1847-1900.

På fot, två handtag, rundad lockknopp. Diam 22,5, h 23.

Slitage. bucklor, repor, svisselerade initialer och bladrankor.

Lähtöhinta
1 500 SEK