2 skedar, Johan Malmstedt, Göteborg, 1804 resp 1814.
2 bägare, GAB, Stockholm, 1933 resp 1936.
Armring, importstämplar, diam ca 6,5.
Skål, CGH, Stockholm, 1923.
Bruksslitage, repor, minnesgravyr.