Muut
355774

KARAFF SAMT 2 VINGLAS, 1800-talets första hälft.

Karaff med etsad dekor, höjd 24. Glas med latticinoben och etsad dekor, höjd 20. Vinglas med omvänd fotring, höjd 15.

Karaff med slitage. Något mindre nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK