Juli-dec 1757, jan,feb och mars 1759, april-juni 1759, juli-sept 1759, oct-december 1759, jan-mars 1760, april-juni 1760, juli 1760 - juni 1761, jan -december 1764, jan-juni 1765. Halv- och helfranska skinnband.
Slitage, smärre skador på banden, ej genomgångna.
Arne Nilssons samling, Sandviken.