Automatisk, datum, silverfärgad urtavla, batonindex, datum, plexiglas, diameter 33mm. Brunt läderband, ej Longines. Originalbox medföljer.
Ej funktionstestad, Krona saknas, Slitage. Repor. Urtavla med mindre fläckar, index med fläckar och färgbortfall. Läderband med slitage.