Tina
346295

VINKYLARE, tenn, art deco 1936.

Rund form, livet med dekor av gosse med druvklase. Hänklar i form av tigerhuvuden. Diam 17, H 16

Slitage och repor. Smärre bucklor och lätt skev.

Lähtöhinta
1 500 SEK