BROSCHER, 3 st, förgyllt silver, USA samt Italien, 1900-talets andra hälft. Tot vikt 55 g.
Brosch med fasettslipat glas i form av fågel, Vicenze, Italien, h 4. Brosch i form av tre blommor, Napier, USA, h 6 samt brosch med fasettslipat glas och emalj i form av blomma, Coro Craft, USA, h 6.
Bruksslitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?