Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
Tina
340226

RÖKGARNITYR, 3 delar, tenn, art deco, 1932.

Bricka, tändsticksfodral samt cigarettetui. Stiliserad dekor av hjort och fågel. L 12 - 31.

Bruksslitage, bucklor, sprickor. Något anlupna.

Lähtöhinta
1 500 SEK