BOK, "Alterthümer von Ionien", Leipzig o Darmstadt.

Illustrerad med planscher från den grekiska världen. Halvfranskt skinnband. Folio.

Slitage, bandet med hörnskador samt skador upptill och nedtill på skinnryggen. Fläckar. ej genomgången. Del av större verk.

Lähtöhinta
3 000 SEK